rreth nesh

Empire Hotel Durres, Shqipëri, është një hotel në stilin elegant ne stilin barok. Ndodhet 3 km nga qendra e qytetit të Durrësit dhe 33 km nga aeroporti ndërkombëtar i Tiranës. Edhe pse hoteli ynë nuk ndodhet direkt në vijën e pare në plazh, distanca nga hoteli në plazhin tonë të bukur privat është 2-3 minuta (150 m). Hoteli yne ofron një recepsion 24/7, një bar të bukur roof top dhe një bar plazhi, një pishinë private në katin e 6-të, një plazh privat dhe shumë aktivitete të tjera.

Dhomat tona janë të pajisura me: ajer te kondicionuar, minibar, kasafortë, TV LCD, kartë elektronike, tharëse flokësh etj. Në Hotel Empire ka lloje të ndryshme dhomash si: dhoma familjare (apartament - interconnected), suita junior, suita superiore, dhoma dyshe. dhoma twin dhe dhoma treshe (triple).

dhoma familjare

restoranti

pishine

wifi falas

Zonë plazhi privat

bar

activities & events

Hotel Empire ofron aktivitetet e mëposhtme

Ju do të përfshiheni në programin tonë të argëtimeve i cili përfshin programe si muzikë live, festa në plazh, shfaqje të ndryshme etj. Sikurse organizojme edhe evente të paharrueshme events for you. Nga zgjedhja e vendndodhjes dhe dekorit ideal deri te krijimi i përvojave të paharrueshme të ushqimit dhe akomodimit, me ju për të personalizuar plotësisht çdo aspekt të ngjarjes.

Entertainment

Programet argëtuese gjatë gjithë ditës përfshijnë programe si muzikë live, festa në plazh, shfaqje të ndryshme etj.

Duke organizuar ngjarje të jashtëzakonshme, Hotel Empire ripërcakton artin e takimeve, si ato familjare ashtu edhe ato të biznesit. Nga zgjedhja e vendndodhjes dhe dekorit ideal deri te krijimi i përvojave të paharrueshme të ushqimit dhe akomodimit, stafi ynë i ditur do të bashkëpunojë me ju për të personalizuar plotësisht çdo aspekt të ngjarjes.

mire se erdhet ne

restoranti

Add Your Heading Text Here

Hotel Empire prezanton një koncept të ri dhe inovativ të ushqimit, ku kultura gastronomike mesdhetare integron shijet shqiptare, nga bufetë dhe gatimet A la Carte e deri te darkat romantike në plazh.

Restoranti ynë i konceptit All-inclusive dhe À la Carte ofron një përvojë unike për momente familjare ose aktivitete të ndryshme. Kënaqësitë e kuzhinës krijohen nga kuzhinierët tanë të talentuar me produkte organike dhe të freskëta. Restoranti ynë kryesor "All Inclusive" ofron një shfaqje gatimi live, netë me tematikë të ndryshme dhe një shumëllojshmëri bufesh speciale.