MIRËSEVINI NË EMPIRE HOTEL

PËR T’I SHIJUAR PLOTËSISHT PUSHIMET TUAJA

empireh

Cilët jemi

Hoteli jonë ndodhet në Durrës, në zonën e plazhit. Hoteli është vetëm 75 m nga plazhi më i afërt. Porti i Durrësit mund të arrihet në 2.5 km dhe aeroporti më i afërt është aeroporti i Tiranës, 23 km nga hoteli ynë.

Ne kemi 24 orë shërbim recepsioni, duke  ju mirëpritur në çdo kohë të mbërritjes tuaj. Stafi profesional ynë shumëgjuhësor do t’ju ndihmojë të vendoseni në dhomën tuaj. Gjithashtu mund të shfrytëzoni barin e hotelit tonë.

Të gjitha dhomat jkanë banjo private të pajisur me  kabinë dushi. Për komoditetin tuaj, ju do të gjeni shapka dhe një tharëse flokësh.

DHOMAT TONA

DHOMAT TONA JANË DIZENJUAR PËR TA BËRË QËNDRIMIN TUAJ SA MË TË KËNDSHËM DHE RELAKSUES.

null

Suitë

Me një kapacitet prej dy personash, suita është e pajisur me jacuzzi në dhomë dhe është e përshatshme për një çift.

null

Suitë Royal

Suitë royal është e përshtatshme për një çift. Dhoma ka një ballkon privat që ofron një pamje të këndshme.

SHËRBIMET

Recepsioni ynë 24 orë do të bëjë check in sa më të lehtë të jetë e mundur. Stafi ynë multilingual do t’ju ndihmojë me gjithçka që ju nevojitet gjatë qëndrimit tuaj në hotelin tonë. Ne gjithashtu sigurojmë ruajtjen e bagazheve për ju.

Për më shumë informacion rreth nesh, na kontaktoni

Për më shumë informacion rreth nesh, na kontaktoni