DHOMË TEKE

Dhomë teke për një person. E dizenjuar këndshëm duke ndërthurur së bashku elementet klasik dhe modern në një dhomë të vetme. Ka nje krevat tek që i përshtatet ndjeshëm rehatisë dhe komoditeti të çiftit. Ngjyrat e ngrohta të arit qe dominojnë i japin një atmosferë të ndjeshme ambjentit. Dhoma disponon ajër të kondicionuar, TV Plazma kabllor/satelitor, WIFI, dollap rrobash. Përmban tualet privat që ka dush dhe tharëse flokësh

Shërbime  në   Dhomë