SUITË ROYAL

Suitë Royal për dy persona e dizenjuar sipas stilit Rococo. Kjo dhomë ka nje krevat dopio që i përshtatet ndjeshëm rehatisë dhe komoditeti të çiftit. Ngjyrat qe dominojnë i japin një atmosferë të ndjeshme ambjentit. Dhoma disponon një ballkon privat që ofron një pamje të këndshme nga qyteti i Durrësit. Gjithashtu përmban ajër të kondicionuar, TV Plazma kabllor/satelitor, ballkon, WIFI. Përmban tualet privat që ka dush dhe tharëse flokësh.

Shërbime në   Dhomë