SUITË

Suitë për dy persona e dizenjuar sipas stilit Perandorak. Kjo dhomë ka nje krevat dopio që i përshtatet ndjeshëm rehatisë dhe komoditeti të çiftit. Ngjyrat e ngrohta të arit qe dominojnë i japin një atmosferë të ndjeshme ambjentit. Dhoma përmban Jacuzzi për tju ofruar relaksion e dëshiruar. Gjithashtu Suita disponon ajër të kondicionuar, TV Plazma kabllor/satelitor, ballkon, WIFI. Përmban tualet privat që ka dush dhe tharëse flokësh.

Shërbime  në   Suitë