Rreth Empire Hotel

RRETH NESH

Empire Hotel Durres, Shqipëri, është një hotel në stilin elegant ne stilin barok. Ndodhet 3 km nga qendra e qytetit të Durrësit dhe 33 km nga aeroporti ndërkombëtar i Tiranës. Edhe pse hoteli ynë nuk ndodhet direkt në vijën e pare në plazh, distanca nga hoteli në plazhin tonë të bukur privat është 2-3 minuta (150 m). Hoteli yne ofron një recepsion 24/7, një bar të bukur roof top dhe një bar plazhi, një pishinë private në katin e 6-të, një plazh privat dhe shumë aktivitete të tjera.

Dhomat tona janë të pajisura me: ajer te kondicionuar, minibar, kasafortë, TV LCD, kartë elektronike, tharëse flokësh etj. Në Hotel Empire ka lloje të ndryshme dhomash si: dhoma familjare (apartament - interconnected), suita junior, suita superiore, dhoma dyshe. dhoma twin dhe dhoma treshe (triple).

AKTIVITETET DHE EVENTET

Hotel Empire ofron aktivitetet e mëposhtme

Ju do të përfshiheni në programin tonë të argëtimeve i cili përfshin programe si muzikë live, festa në plazh, shfaqje të ndryshme etj. Sikurse organizojme edhe evente të paharrueshme events for you. Nga zgjedhja e vendndodhjes dhe dekorit ideal deri te krijimi i përvojave të paharrueshme të ushqimit dhe akomodimit, me ju për të personalizuar plotësisht çdo aspekt të ngjarjes.

rezervo tani

EMPIRE HOTEL

MIRË SE ERDHËT NË

RESTORANTIN EMPIRE


Hotel Empire prezanton një koncept të ri dhe inovativ të ushqimit, ku kultura gastronomike mesdhetare integron shijet shqiptare, nga bufetë dhe gatimet A la Carte e deri te darkat romantike në plazh.

Restoranti ynë i konceptit All-inclusive dhe À la Carte ofron një përvojë unike për momente familjare ose aktivitete të ndryshme. Kënaqësitë e kuzhinës krijohen nga kuzhinierët tanë të talentuar me produkte organike dhe të freskëta. Restoranti ynë kryesor "All Inclusive" ofron një shfaqje gatimi live, netë me tematikë të ndryshme dhe një shumëllojshmëri bufesh speciale.

Rezervim

Disa Nga Vlerësimet Tona

Stafi ishte jashtëzakonisht miqësor dhe hoteli ishte i bukur dhe i pastër. Dyshemetë prej mermeri ishin shumë të bukura dhe lulet jashtë ishin mikpritëse. Mëngjesi ishte i shijshëm dhe kishte një larmi të madhe ushqimesh. Pishina ishte e bukur në çati..

Lynn
SHBA

Siç pritej. Stafi shumë i mirë Sabine në recepsion ofroi gjithashtu shërbimet e saj mikpritëse. Kokteje me çmime të mira në barin e pishinës, mëngjesi ishte i mirë me disa pjata të pazakonta. Dhoma siç përshkruhet me mirëmbajtje të mirë.

Nathan
Angli

Dhoma ishte e rehatshme, pishina dhe bari në çati ishin të shkëlqyera. Stafi ishte i këndshëm dhe miqësor. Kalova një javë të mirë në hotel.

Ina
Norvegji

Vend shumë i bukur me një plazh të mrekullueshëm. Dhomë fantastike dhe një fjalë e veçantë meriton stafi: ata janë njerëzit më të mirë që mund të vijnë gjithmonë në shpëtim

Eva
Norvegji

Stafi ishte jashtëzakonisht miqësor dhe hoteli ishte i bukur dhe i pastër. Dyshemetë prej mermeri ishin shumë të bukura dhe lulet jashtë ishin mikpritëse. Mëngjesi ishte i shijshëm dhe kishte një larmi të madhe ushqimesh. Pishina ishte e bukur në çati..

Lynn
SHBA

Siç pritej. Stafi shumë i mirë Sabine në recepsion ofroi gjithashtu shërbimet e saj mikpritëse. Kokteje me çmime të mira në barin e pishinës, mëngjesi ishte i mirë me disa pjata të pazakonta. Dhoma siç përshkruhet me mirëmbajtje të mirë.

Nathan
Angli

Dhoma ishte e rehatshme, pishina dhe bari në çati ishin të shkëlqyera. Stafi ishte i këndshëm dhe miqësor. Kalova një javë të mirë në hotel.

Ina
Norvegji

Vend shumë i bukur me një plazh të mrekullueshëm. Dhomë fantastike dhe një fjalë e veçantë meriton stafi: ata janë njerëzit më të mirë që mund të vijnë gjithmonë në shpëtim

Eva
Norvegji